III edycja Blogilly (Toruń 11 marca 2017)

W sobotę, dnia 11 marca 2017 roku w toruńskiej Kawiarni Pod Granatami odbyła się trzecia edycja spotkań Blogilly pod nazwą: „Blogilly – Starcie Blogerów„.

Tym razem spotkanie przybrało zupełnie nową odsłonę. Głównym puntem programu poza luźnymi pogaduszkami, wymianą doświadczeń i zdobywaniem nowych znajomości był integracyjny quiz dotyczący szeroko pojętej tematyki blogów. Celem konkursu było zarówno sprawdzenie wiedzy uczestniczek w dziedzinie blogowania jak również uzupełnienie wszelkich jej braków.

W wydarzeniu wzięło udział dziesięć aktywnie prowadzących blogi kobiet w przedziale wiekowym od 15 do 35 roku życia. Wśród nich znalazły się:

Magdalena Szczęśniak – kartkazpasja.com

Ewa Kalina – ewakalina.blogspot.com

Patrycja Kalinowska – slaguu.blogspot.com 

Roksana Kalinowska – roksanakalinowska.blogspot.com

Izabela Kornet – thesecretofhealing.pl

Martyna Cysewska – m-artyna.blogspot.com

Elwira Charmuszko – spiked-soul.blogspot.com

Katarzyna Piasecka – blekitnypamietnik.blogspot.com

Monika Stefankiewicz – monaries.blogspot.com

Patrycja Rempalska – dressupwithpatt.blogspot.com

Przytulne, klimatyczne, urządzone ze smakiem i gustem prawdziwego artysty wnętrze mimowolnie kusiło do zajęcia jednego z wolnych stolików. Bogaty, lecz nie przesadzony barek rozpraszał wszelkie myśli koncentrując je na wyeksponowanych smakołykach. Za ladą czekały dwie przesympatyczne, bardzo kulturalne i znające się na rzeczy ekspedientki. Kawiarnia gwarantuje 100% zadowolenie z obsługi. 

Przy kubku aromatycznej, pobudzającej kawy, spędziłyśmy cudowne 3 godziny spotkania mierzone kawowym zegarem. Godziny tak na prawdę nie miały żadnego znaczenia. W leśnym klimacie, który zafundowały nam akcenty soczyście zielonego mchu czas odmierzałyśmy kolejnymi filiżankami kawy.

Choć nasze grono liczyło łącznie jedenaście osób, a przestrzeń była ograniczona czułyśmy się tam niezwykle komfortowo.

Klimat kawiarni zdecydowanie odbił swoje piętno na fotografiach nadając im wyjątkową, wręcz wyczuwalną atmosferę jaka panowała w lokalu.

Podobnie jak na dwóch poprzednich edycjach tak i teraz w spotkaniu udział brały blogerki o zróżnicowanym wieku. Gościłyśmy kobiety w przedziale wiekowym od piętnastego do trzydziestego piątego roku życia. Tematyki prowadzonych stron także znacznie od siebie się różniły, a mimo to bez żadnych przeszkód złapałyśmy wspólny język i potrafiłyśmy ze sobą współpracować.

Do konkursu dziewczyny przystąpiły bardzo dobrze przygotowane. Spośród wszystkich uczestniczek nie łatwym zadaniem było wyłonić najlepszą trójkę. Jednakże po dwóch krótkich dogrywkach nareszcie przeszłyśmy do meritum spotkania: oficjalnego rozstrzygnięcia turnieju!

Po jednocześnie stresującej, zabawnej ale i (mam nadzieję) edukacyjnej grze przystąpiłyśmy do bardziej przyjemnych spraw – wymiana paczek oraz luźne, babskie pogawędki. Chętne osoby przygotowały drobne upominki, które następnie w drodze losowania przekazywały wylosowanej blogerce. Wśród prezentów głównie królowały produkty handmade, co bardzo nas ucieszyło!

Dziękujemy wszystkim za pełne zaangażowanie, dobrą zabawę i niezapomniane wspomnienia!

Medalistkami pierwszego turnieju: „Blogilly – Starcie Blogerów” zostały:

I miejsce – Magdalena Szczęśniak

autorka bloga: kartkazpasja.com

II miejsce – Katarzyna Piasecka

autorka bloga: blekitnypamietnik.blogspot.com

III miejsce – Elwira Charmuszko

autorka bloga: spiked-soul.blogspot.com