II edycja Blogilly (Bydgoszcz, 10 grudnia 2016)

Dnia 10 grudnia 2016 roku, odbyło się drugie spotkanie blogerek w Bydgoszczy. Po raz kolejny mieliśmy przyjemność zorganizować zlot trzynastu blogujących kobiet w niezwykle klimatycznej kawiarni Strefa!

Na spotkaniu mieliśmy przyjemność gościć: 

ksiezycovapl

      Krystyna Polek ( krystynapolek.pl), Magdalena Szczęśniak (Kartka z pasją), Katarzyna Krawczyk (Never ending make up miękko w chmurach)

ksiezycova

Martyna Cysewska (m-artyna), Weronika Durszewicz (wersquu), Kamila Warczak (camesss)

ksiezycova

Klaudia Krużycka (Shiny Beauty), Elwira Charmuszko (Spiked-Soul), Katarzyna Piasecka (Błękitny pamiętnik)

ksiezycovapl

Patrycja Kłodzińska (Kiudlis), Ewa Kalina (Ewa Kalina), Patrycja Kalinowska (Slaguu)

 

Wraz z uczestniczkami pomimo wielu różnic wiekowych, tematycznych i światopoglądowych udowodniłyśmy, że nie tylko jako blogerki, lecz także jako kobiety, bez trudu potrafimy się szanować, współpracować, pomagać sobie nawzajem oraz dzielić się doświadczeniem bez konkurencji i walki o dominację. Wykazałyśmy się dojrzałością i profesjonalizmem, a co najważniejsze – zyskałyśmy kolejne niezwykle cenne przyjaźnie międzyblogerowe!

od-elwiry_-bydgoszcz-10-121

od-elwiry_-bydgoszcz-10-123

od-elwiry_-bydgoszcz-10-122

Miałyśmy również zaszczyt wysłuchać panów Piotra Łokuciejewskiego oraz Adama Sułkowskiego – przedstawicieli platformy Reach a Blogger, zajmującej się pośrednictwem przy współpracy blogerów z firmami. Luźny, aczkolwiek bardzo rzeczowy i profesjonalny wykład nastawił nas pozytywnie na połączenie pasji z możliwością zarobku. Wiele cennych informacji, sprawiły, że wróciłyśmy do domów gotowe do działania! Dziękujemy!

Wspaniała kobieta Krystyna Polek, autorka bloga Twardo na ziemi miękko w chmurach, która była zarówno naszą uczestniczką jak i prelegentką, wygłosiła dla nas wykład: „W poszukiwaniu kreatywności – niezbędnik blogera”. Samo słuchanie Krysi było rzeczą niesamowicie przyjemną, a jej sprawdzone metody do pobudzania kreatywności – niezbędnej cechy u blogerów – przeszły nasze najśmielsze oczekiwania! Poznaliśmy tajniki na szybkie uaktywnianie inwencji twórczej w sytuacjach kryzysowych! Z całego serca dziękujemy!