I edycja Blogilly – Bydgoszcz, 13 sierpnia 2016

Dnia 13 sierpnia 2016 roku w bydgoskiej kawiarni Strefa, miało miejsce pierwsze spotkanie organizowane w ramach Blogilly.

Uczestniczki spotkania:

 
Kamila Warczak (camesss), Martyna Cysewska (m-artyna), Monika Rehmus (moniquerehmus), Sylwia Szumińska (sszuminska)
 
Angelika Jeżyńska (chucky19), Patrycja Kalinowska (slaguu), Marta Poćwiardowska (atramka), Roksana Kalinowska (roksanakalinowska).
Spotkanie odbyło się 13 sierpnia w samo południe w Strefie przy ul. Długiej. Kawiarnia okazała się niesamowicie przytulna, przestrzenna i klimatyczna. Lokal idealnie nadał się na naszą akcję.
Spotkanie rozpoczęłyśmy od wykładu na temat: „Jakości i bezpieczeństwa stosowania suplementów diety”, które wygłosiła przemiła przedstawicielka firmy Pharma Nord i dietetyk – pani Izabela Stańczyk. Tematyka prezentacji bez wątpienia zaciekawiła każdą z nas niezależnie od wieku czy zainteresowań. Dowiedziałyśmy się o niezwykle istotnych sprawach, takich jak dokładne sprawdzanie składu suplementów i analizowanie tych informacji z rzeczywistą gramaturą preparatu, jak również przestrzegano nas przed zażywaniem fałszywych farmaceutyków, gdzie zamiast witamin występują nawozy roślinne bądź tynk…
Ostatnim etapem naszego zgromadzenia były luźne pogawędki na temat (rzecz jasna!) blogowania. Każda uczestniczka brała czynny udział w dyskusji, co mnie ogromnie ucieszyło. Udowodniłam nie tylko sobie, ale i całej ekipie, że blogerzy nie powinni ze sobą rywalizować pod żadnym możliwym aspektem, a zwłaszcza ze względu na podobieństwo naszych stron, wiek, wizerunek czy styl bycia. W spotkaniu brały udział blogerki od piętnastu do dwudziestu trzech lat, zatem przedział wiekowy był duży, a mimo to bez najmniejszych problemów złapałyśmy wspólny język. Mówiłyśmy otwarcie o naszych sukcesach i porażkach, nie ukrywałyśmy zdobytych doświadczeń i porad, jakie zyskałyśmy działając w świecie blogosfery. W ten oto sposób nasze spotkanie przedłużyło się o całe 45 min!